News

Testy

Czy zastanawialiście się kiedyś co was denerwuje przy oglądaniu telewizji?

Ja się zastanawiałem ostatnio przy okazji pisania kilku tekstów miałem włączony telewizor i słuchałem go sobie spokojnie, aż nagle pojawiła się zapowiedź co mnie czeka w kolejnych odcinkach ulubionego serialu. Głownie z taką sytuacją spotykałem się w tasiemcach (jak np na Wspólnej czy Moda na Sukces). Ale jak w tzw audycjach autopromocyjnych mi jeszcze więcej zdradzają to już mnie szlak trafia. 

Co się okazuje takie odczucia jak ja moje ma  bardzo dużo osób. Co nas denerwuje przy oglądaniu telewizji i seriali? Kilka instytutów badawczych. Co z tych badań wynika?

Że 7 osób na 10 nie ujawniłoby fabuły oglądanego serialu. Czemu więc TV i portale nam widzom psuja zabawę? Nie umiem odpowiedzieć na to pytanie skoro tak jest. Ponad połowa z nas traktuje oglądanie seriali jako rozrywkę i odskocznię od szarej codzienności. Często kibicujemy jednemu z bohaterów a innych nie darzymy sympatią. Około 40% z nas oglądających unika wpisów, gazet, stron profili społecznościowych które zdradzą nam fabułę. Ba nawet serial animowany Pingwiny z Madagaskaru szef Skiper w jednym z odcinków denerwował się o to żę ktoś popsuje mu premierę filmu. Firma Samsung postanowiła zbadać nasze zachowania podczas oglądania filmów, seriali i nie tylko. Przeprowadziła w europie szereg badań i postanowiła się nimi podzielić. Zapraszam do skorzystania z linku i przeczytania bo jest naprawdę wiele ciekawych rzeczy przedstawionych przez nich.

Spoiler Alert! Samsung sprawdza jak Europa ogląda seriale

Polecamy

Potrzebuje to. pl | Stanisław

zdjęcie pochodzi ze strony Samsung Polska

Komentarze

Komentarzy

%d bloggers like this: